Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
Hallo,
Ik heb 3 jonge aga's nu van 5 weken. Allemaal hebben ze een kale rug en buik, langzaam aan zie ik wel wat veertjes komen maar ik heb de indruk dat de moeder de jongen kaal plukt op de rug. Momenteel doet de moeder niet zo veel meer, vaders voert vnl. Moeders is alleen erg goed in bijten en het hok te beschermen.
Iemand een idee?
daya;369947 wrote: Hallo,
Ik heb 3 jonge aga's nu van 5 weken. Allemaal hebben ze een kale rug en buik, langzaam aan zie ik wel wat veertjes komen maar ik heb de indruk dat de moeder de jongen kaal plukt op de rug. Momenteel doet de moeder niet zo veel meer, vaders voert vnl. Moeders is alleen erg goed in bijten en het hok te beschermen.Iemand een idee?
Dat is ernstig plukgedrag.... met 5 week zitten de jongen al goed in de veren
Lees eens hier http://www.vogelproblemen.nl/Broedst.%20Jongen%20worden%20geplukt.htm
En ja ik heb het nagel bijt product toe gepast vandaag. Just nog zien dat het werkt bij de moeder. Deze informatie van die site was nuttig😀
Sent from my iPhone using Tapatalk
Het beste wat je kan doen is een babykooi aan de kooi zelf hangen.
Hierdoor kunnen ze de jongen nog wel voederen maar ze niet meer plukken.
Als de jongen zelfstandig eten kan je ze apart zetten.
Agapornidenkweker.
BVA1472
www.agatoon.jouwweb.nl
Oke zal nog zien wat ik ga doen nu nog effe wachten en zien dat ze er afblijft.
Sent from my iPhone using Tapatalk
Hij is ook nog maar 4 weekjes is dat dan niet wat vroeg voor appart te zetten? En als ik lees dan moet hij nog 4 voedingen hebben per dag. Dat kan ik hem nog niet geven heb geen tijd wand ik moet gaan werken. Twee kan ik er hem wel geven zo wel s' morgens en s'avonds.
Sent from my iPhone using Tapatalk
