Gedrag personata po...
 
Meldingen
Alles wissen

Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.

Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl

Gedrag personata pop

3 Berichten
3 Gebruikers
0 Reactions
1,849 Bekeken
(@Moneboon)
Berichten: 1
New lid
Topic starter
 

Hallo,

Ik vraag me iets af over het gedrag van mijn personata popje.
Achtergrond info: we hebben 2 roseicollis mannetjes en een personata popje in één kooi. De mannetjes zijn een stelletje en het popje is er later bij gekomen. Ze zijn geen dikke vrienden maar laten elkaar in hun waarde.
Het popje was normaal erg schuw en op zichzelf. Nu zag ik per toeval dat ze deze avond door één van de mannetjes gevoerd werd. Dat had ik nog nooit gezien en niet verwacht!
En nu, op dezelfde avond is ze ook opeens heel aanhankelijk en nieuwsgierig naar mij. Ze komt meteen naar me toe als ik voor de kooi sta, ze schudt zich vaak uit en wil steeds in mijn neus of haren happen. Voor mijn vriend is ze bang als hij voor de kooi staat.
Ik weet dus niet hoe ik dit moet opvatten. Is ze opeens over een drempel en vindt ze me lief (en zoekt ze een maatje, omdat die andere twee al een setje zijn), of heeft ze nestdrang/hormonen?
Klinkt dit bekend voor andere mensen? Bedankt alvast voor evt. reacties!


 
Geplaatst : 15 juli 2011 23:03
shivas
(@shivas)
Berichten: 1374
Beroemd lid
 

het lijkt erop dat ze broeds is,

ik denk ook dat de mannen er op zullen reageren, koppeltje of niet.

als je broeds opzoekt op de zoekfunctie of googled, lees je er meer over, en herken je vast al dingen van het gedrag van je pop.


 
Geplaatst : 16 juli 2011 10:19
chantald
(@chantald)
Berichten: 741
Eervol lid
 

Iid het klinkt alsof ze broed is. Dan zoeken ze "gezelschap".
Hier staat er ook wel iets over: http://www.koppiekrauw.com/tips/wetenswaardigheden/tips-weten-opgeven.htm

Veder kun je zoals Shivas al zegt veel vinden op het forum. Zoek maar eens op broeds, paargedrag, partnergedrag enz.


Groetjes,
Chantal, Peach & Duuk:agapornis:

 
Geplaatst : 17 juli 2011 00:00
Deel:

Scroll naar boven