Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.
Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl
Hoi
Wie kan me wat informatie geven over mijn Paco mijn agapornis.
Heb hem net sinds gisteren en is ongeveer 5 weken denk ik.
Hij ging net uitvliegen. Nu eet die nog geen zaadjes en zo en heb ik vogelpap geprobeert maar dat eet die nog niet.
heb ik ook los wat zonnebloempitten in de kooi gelegd en daar kijk die niet eens naar. Heb hem uit de kooi gehaald om de pap te willen geven maar hij is dan heel erg bang als ik hem uit de kooi wil halen. Hij is namelijk nog niet gewend aan de handen. Hij komt rechtstreeks uit het blok.
Hoe pak ik dit aan. Want ik denk dat die wel honger heeft.
Hij is zeer nieuwgierig dat wel. En zit zich eigen te wassen en dat betekend dat die wel wat op zijn gemak is anders doet die dat niet.:agapornis-roseicoll
hallo,
eigenlijk stel je hier nu vragen die je had moeten stellen toen je het vogeltje meenam bij de verkoper.
waarom heb je gekozen voor een niet zelfstandige vogel als je niet weet wat je moet doen en ook niet aan de verkoper gevraagt hebt hoe en wat!!!!!!
maar goed van handopfok weet ik niet veel(ben er inprinciepe tegen)maar kijk een op http://www.koppiekrauw.com/ en dan bij trefwoorden handopfok.
ben ook wel benieuwd welke pap je wilde geven.
en als die niet zelfstandig eet zou ik mij maar snel gaan inlezen hoe je de vogel moet voeren als je hem nog langer wilt hebben dus
ik weet niet alles maar doe mijn best
Ok bedankt voor de tip. Maar ik heb zeker ervaring met handopvok maar alleen met valkparkieten en die zijn succesvol oud geworden en zeer tam.
Alleen dit is de eerste keer met een agapornis. Die komt van mijn overbuurman en heeft deze vogels als hobby en heeft zelf ook handopvok gedaan en met succes. Maar ik dacht omdat dit zo goede site is dat iemand misschien wel wat goede tips voor me had omdat Paco nog niet helemaal zelfstandig eet en ik wil ook niet dat die bang wordt voor mijn handen omdat ik hem er ieder keer uit de kooi moet halen om te voeren en daarom dacht ik iemand weet hier vast wel wat de beste manier is om dit te doen. Maar bedankt ik ga zeker even op die site kijken.
hallo,
ja er zullen hier mensen zijn met hele goede tips en die zullen ook wel antwoorden mischien maar je buurman heeft ervaring met grootbrengen(handopfok) raar dat je dan geen gebruik maakt van die kennis en je eigen kennis met de valkjes.
en gezien je vraagstelling ging ik even uit van een onervaren vogel bezitter
ik weet niet alles maar doe mijn best
