agaponis vleugel wo...
 
Meldingen
Alles wissen

Werkt je wachtwoord niet meer? Druk dan op wachtwoord vergeten.

Ervaar je technische problemen? help@papegaaienforum.nl

agaponis vleugel wond

4 Berichten
3 Gebruikers
0 Reactions
1,469 Bekeken
(@birdyh)
Berichten: 2
New lid
Topic starter
 

hey mensen ben nieuw hier heb eigenlijk een dringende vraag heb een agaponis heeft een vleugel wond had een jongere agaponis voor em gehaald ging goed na 5 maanden ging het fout die kleine blijkt ook een mannetje te zijn dus resultaat is een groote wond boven zijn vleugel ik heb voor die kleine al een nieuwe lief baasje gevonden maar ik maak me wel zorgen om gino die vleugel wond is drie a vier weken oud maar hij heeft nog steeds pijn bij de vleugel ben al naar de dieren arts geweest antibiotica gekregen die trut heeft de wond niet schoongemaakt ik heb met betadine het 2x ontsmet maar die wond is nog steeds pijnlijk voor gino?hoelang duurt het voor die wond geheel herstelt is 4 weeken normaal of is het zwaar ontstoken ik weet dat agaponisjes ook hun ziektes verbergen dus wil niet te laat reageren?moet ik nog eens naar de dierenarts !dit keer ga ik wel naar een goeie niet naar zo een trutebol ze keek 2 seconden naar de wond en yah dat koste me 20 euro?!halfwerk had er niet veel aan?


 
Geplaatst : 23 april 2016 10:33
(@birdyh)
Berichten: 2
New lid
Topic starter
 

wow dat zijn veel reacties:p0:!


 
Geplaatst : 23 april 2016 13:35
dijkkamp
(@dijkkamp)
Berichten: 3459
Lid Moderator
 

birdyh

wow dat zijn veel reacties:p0:!

Ja dat kan gebeuren de meeste zaten al een week of wat te wachten op je vraag maar die kwam niet dus zijn ze vandaag leuke dingen gaan doen, ze dachten de vraag komt niet meer.

En wat je aan of met de wond moet is lastig te bepalen zonder wat gezien te hebben.

Ik zou zo snel mogelijk naar een VA gaan en dan maar hopen dat je niet te laat bent om nog goed en volledig herstel te verkrijgen.

http://www.papegaaienforum.nl/showthread.php?t=251984&p=296537#post296537


ik weet niet alles maar doe mijn best

 
Geplaatst : 23 april 2016 15:43
(@milaja)
Berichten: 1445
Beroemd lid
 

na 4 weken nog steeds een wond is nooit goed natuurlijk
misschien is er wel wat beschadigd of zelfs gebroken van binnen
zou er inderdaad naar laten kijken want duurt veel te lang


 
Geplaatst : 23 april 2016 20:47
Deel:

Scroll naar boven